Zasilacze prądu stałego

Jest 7 produktów.
Zasilacze

Przedsiębiorstwo Tombit dostarcza Klientom elementy automatyki przemysłowej, dbając o to, aby wszystkie sprzedawane produkty charakteryzowały się doskonałą jakością wykonania i świetnymi parametrami technicznymi.

Zasilacz prądu stałego należy do grupy asortymentu cieszącego się największą popularnością. Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to moduł niezbędny do prawidłowego działania projektowanych instalacji – nie jest to zaskakujące.

Proponowane modele różnią się między sobą, między innymi, osiąganym maksymalnym poziomem mocy. Z pewnością należy zwrócić uwagę na fakt, iż sprzedawane w naszym sklepie internetowym zasilacze prądu stałego wyposażone zostały w niezbędne zabezpieczenia:

  • przepięciowe,
  • przeciążeniowe,
  • zwarciowe.

Tym samym, są nie tylko wydajne, ale też w przypadku awarii sieci lub niespodziewanych zdarzeń, wykorzystujące je automaty nie będą stanowiły zagrożenia dla użytkowników.

Ważną kwestią jest również fakt, iż napięcie wejściowe z łatwością wybiera się za pomocą przycisku, a temperatura pracy zasilaczy prądu stałego zależna jest od modelu oraz specyfikacji technicznej zawartej w instrukcji.

Zapraszamy do zakupu oraz skorzystania z porad naszych ekspertów, którzy chętnie pomogą w dobraniu odpowiedniego rozwiązania.